Home +38 (067) 101-16-28   |   +38 (044) 209-06-85 |  info@poolprotect.com.ua
Для вашего бассейна Покрытия

Хто ми

Близько 50% накриттів для басейнів, що продаються в Бельгії за рік, вироблені PoolProtect

 
PoolProtect отримала понад 20 нагород у сфері дизайну, інноваційних рішень для басейнів та ергономічних інженерних рішень
 
Як і багато сімейних компаній, що дбайливо зберігають традиції, PoolProtect з'явилися в результаті роботи над зростаючим попитом на накриття для басейнів. За три десятиліття роботи компанії над індивідуальними замовленнями утворилася база унікальних інженерних рішень і кілька десятків патентів.

2014 рік

PoolProtect розширює географію продажів. Роботу з європейськими ринками продовжить бельгійський офіс. А для ефективного і швидкого виконання замовлень в Україні та Східній Європі запущено офіційний дилерський сайт poolprotect.com.ua з підтримкою команди продажів, установки та гарантійного обслуговування в Києві.

2010 рік

Вирішено запустити виробництво вдосконалених і найбільш досконалих проектів. Це дає змогу знизити вартість і зробити накриття для басейну доступним кожному. І при цьому не втрачаючи в якості та зовнішньому вигляді. Так з'явилася компанія PoolProtect, заснована на принципах інновацій, продуманих і постійно вдосконалюваних інженерних рішень, бездоганної якості та привабливого елегантного дизайну.